Fotografové - profesionální fotograf k Vašim službám

 

Magazín

   


Exkluzivní fotoobrazy od OnlinePoster.cz

Martin Böhm

Dokonalý interiér domácnosti nebo kanceláře již tradičně dotvářejí obrazy na stěnách. Velkoformátový tisk fotografií přináší možnost vytvořit unikátní obrazy přímo z vašich fotek vytištěných na různých typech podkladů.

Foto na plátně
Výborná náhrada klasických ručně malovaných obrazů. Foto obrazy vytištěné na pravém uměleckém plátně s použitím ekologických inkoustových barev vynikají odolností vůči UV záření a mimořádnou životností. Samozřejmostí je napnutí obrazu do rámu a plně profesionální provedení do posledního detailu. Ideální pro rodinné portréty, krajinky a zátiší. Rozměry od 45 x 30 cm až po impozantní panoramatická plátna o rozměrech přesahujících metr.


Foto obrazy na odlehčené desce
Odlehčená deska z PVC (nazývaná též KAPA deska) je lehká, pevná, prakticky nezničitelná. Nechte si vytisknout fotografie na odlehčenou desku a získejte moderní exkluzivně působící obrazy vhodné do interiérů domácností i firem. K dispozici je na výběr matné nebo lesklé provedení. Barva desky je bílá, fotografie se na ni nanáší ve formě samolepící fólie technologií kašírování. Skvělý tip pro dynamické momentky a další moderní motivy, nebo jako reklamní banner do firemních prostor.

Foto obrazy na magnetické fólii, plakáty a samolepky
Magnetická fólie je díky svým magnetickým vlastnostem velmi zajímavým podkladem pro tisk fotografií. Pružná a snadno odstranitelná magnetická fólie se dá použít například jako reklama nebo označení firmy na karoseriích automobilů, lze umístit na lednici nebo na plechové stěně.

 Tip:  Velkoformátové plnobarevné plakáty vytištěné na fotopapíru nebo jako samolepky jsou oblíbenou klasikou snadno použitelnou na doplnění interiéru.

OnlinePoster.cz - foto obrazy za super ceny


Objednejte si foto obraz z vašich fotek na specializovaném portálu OnlinePoster.cz - celou objednávku vyřídíte přes internet, a pak už jen stačí počkat na doručení obrazu poštou nebo kurýrem. Na tomto portále získáte při nákupu nadstandardní 15-ti denní záruku na vrácení peněz. A pro všechny fanoušky portálu na Facebooku speciální nabídka - poštovné s 50% slevou.
 

Zpět na hlavní stránku

(c) Fotografové.info
Michal Němejc
michal@krasyprirody.cz

DALŠÍ WEBY: Prohlédněte si mé fotografie, toulejte se Prahou,
vyrazte na Kokořín, a nebo na dovolenou do Kalábrie.

fotoobraz Praha, Prodej fotografií, Karlův most,
Fotografie, Krásy Čech.