Fotografové - profesionální fotograf k Vašim službám

 

Magazín

   


Nejkrásnější místa Evropy

Michal Němejc - www.krasyprirody.cz

Přemýšlíte nad tím, kam se vydat fotit či na dovolenou? Fotograf Michal Němejc, který už více než deset let cestuje a fotí krásy nejen české přírody, pro vás tentokrát připravil několik tipů na zajímavá místa v Evropě, která by vám neměla uniknout, pokud máte rádi dechberoucí scenérie.

Za pouhé dvě hodiny letu z Prahy se můžete ocitnout v překrásné přímořské krajině s plážemi, které si často v ničem nezadají s plážemi v Karibiku. Přesně taková je třeba Sardinie či v její blízkosti ležící  souostroví La Maddalena a Caprera s doslova panenskou přírodou, kde přitom budete téměř sami. Anebo vás lákají více hory? Tak za pár hodin cesty autem můžete obdivovat malebné vysokohorské štíty či krásná jezírka s průzračně čistou vodou v Dolomitech.

Nechte se inspirovat a prohlédněte si fotografie v galeriích 12 nejkouzelnějších míst v Evropě.

 

Tip: Před cestou na tato místa rovněž nezapomeňte na sjednání vhodného pojištění na cesty, které Vás zajistí v případě nutnosti zdravotní péče v zahraničí


I v Čechách je krásně

Česká krajina sice nemá moře ani velehory, ale i tak je kouzelná a zároveň výjimečná pro svoji rozmanitost. Kde jinde totiž můžete vidět tolik různých přírodních scenérií na tak malé ploše? A takové ranní mlhy v Českém Švýcarsku dokážou vyčarovat až neuvěřitelné fotografie. Anebo víte, kolik je u nás nádherných skalních měst?

Tipy na výlety po Čechách najdete na www.krasycech.cz. Tipy na výlety

 

Zpět na hlavní stránku

(c) Fotografové.info
Michal Němejc
michal@krasyprirody.cz

DALŠÍ WEBY: Prohlédněte si mé fotografie Prahy, toulejte se Prahou,
vyrazte na Kokořín, a nebo na dovolenou do Kalábrie.

fotoobraz Praha, Prodej fotografií, Karlův most,
focení dětí a miminek,
Fotografie, Krásy Čech.