Fotografové - profesionální fotograf k Vašim službám

 

Magazín

   


Netradiční zásnuby u Lennonovy zdi

Tereza Pálková

Co je pro nás dnes známá Lennonova zeď? Pro někoho ideálním místem k tomu nejromantičtějšímu požádání o ruku. Na začátku příběhu byla velká láska a jeden originální nápad.

Od 80. let se na zdi vystřídaly tisíce vzkazů, ale až v létě tohoto roku se zrodil nápad využít tento ikonický prostor v srdci Prahy jako prostředníka vyznání lásky.
 

Autoři fotografií

Zásnubní fotografie
Jakub Adam - www.jakubadam.com

Backstage fotografie
Matěj Kasal - www.fotokasal.eu

Helena a Don jsou mladý pár z Los Angeles. Na prvním rande Helena zahrála Donovi na klavír skladbu od Beatles a svěřila se s tím, jak moc skupinu miluje. Don na tohle první setkání pamatoval i po čase, kdy se chystal požádat Helenu o ruku. Pražská zeď je známá jako symbol a poselství Johna Lennona po celém světě. Don se spojil s pražským fotografem Jakubem Adamem a naplánoval výlet do Evropy, aby do zdi vryl další nesmazatelný příběh.

Když se po jedné z mnoha procházek Prahou zatoulal pár ke zdi, Helena neměla nejmenší tušení, co ji tam čeká. Podívejte se, co se na místě odehrálo.
 

FOTOGALERIE


backstage (1).jpg backstage (2).jpg backstage (3).jpg  backstage (4).jpg backstage (5).jpg backstage (6).jpg backstage (7).jpgbackstage (8).jpg backstage (9).jpg backstage (10).jpg backstage (11).jpg backstage (12).jpg  backstage (13).jpgbackstage (14).jpg backstage (15).jpg backstage (16).jpg backstage (17).jpg backstage (18).jpg photo (1).jpg photo (2).jpg photo (3).jpg photo (4).jpg photo (5).jpg photo (6).jpg photo (7).jpg photo (8).jpg photo (9).jpg


 

Zpět na hlavní stránku

(c) Fotografové.info
Michal Němejc
michal@krasyprirody.cz

DALŠÍ WEBY: Prohlédněte si mé fotografie, toulejte se Prahou,
vyrazte na Kokořín, a nebo na dovolenou do Kalábrie.

Mapa Prahy, Prodej fotografií, Karlův most,
Fotografie, SMS Přání - Citáty, Krásy Čech, Osobní blog Tomáše Erlicha.